O nas

O nas

SERDECZNIE WITAMY W SERWISIE DEALER PREMIUM POLSKA

stronazdj1

PREMIUM POLSKA TO STARANNIE WYSELEKCJONOWANE SAMOCHODY POCHODZĄCE TYLKO Z POLSKIEJ SIECI DEALERSKIEJ NABYWANE PRZEZ NAS NAJCZĘŚCIEJ NA DRODZE PRZETARGÓW, WYKUPÓW POLEASINGOWYCH ORAZ Z POLECENIA NASZYCH INNYCH PARTNERÓW BANKOWYCH.

PROPONUJEMY PAŃSTWU SATYSFAKCJĘ Z JAZDY SAMOCHODEM PRAKTYCZNIE NOWYM Z BARDZO NISKIM I UDOKUMENTOWANYM PRZEBIEGIEM, Z GWARANCJĄ POLSKIEGO POCHODZENIA, Z GWARANCJĄ SERWISOWĄ PRODUCENTA ORAZ OPINIĄ BEZKOLIZYJNOŚCI RZECZOZNAWCÓW. Z PREMIUM POLSKA ZYSKUJESZ UTRATĘ WARTOŚCI, KTÓRA ZWYKLE WYNIKA PO ZAKUPIE AUTA BEZPOŚREDNIO Z SALONU.

ZACHĘCAMY TEŻ TYCH PAŃSTWA DO SPRZEDAŻY, ZLECENIA SPRZEDAŻY LUB ZAMIANY PAŃSTWA POJAZDU. PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ, IŻ PAŃSTWA SAMOCHÓD MUSI SPEŁNIAĆ NASZE MOCNO WYGÓROWANE WYMAGANIA TECHNICZNE I WIZUALNE. PROPONUJEMY RÓWNIEŻ OFERTĘ „SPŁATA RAT” – JESTEŚMY W STANIE SPŁACIĆ ZA PAŃSTWA KAŻDE ZOBOWIĄZANIE. PROPONUJEMY KOMPLEKSOWĄ POMOC W PRZEPROWADZENIU PAŃSTWA PRZEZ OCEAN DOKUMENTACJI I BIUROKRACJI ORAZ SZYBKĄ SPŁATĄ ZA GOTÓWKĘ POLEGAJĄCĄ NA ODKUPIE PAŃSTWA POJAZDU ORAZ ZOBOWIĄZANIA LEASINGOWEGO CZY KREDYTOWEGO. PRZYJMUJEMY I KUPUJEMY SAMOCHODY TYLKO KRAJOWE, MAKSYMALNIE DWU-TRZYLETNIE TYLKO BEZWYPADKOWE, KTÓRE PRZEJDĄ W STU PROCENTACH NASZĄ DOKŁADNĄ I KOMPLETNĄ KONTROLĘ.

WYCHODZĄC NAPRZECIW PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCYM SIĘ INNOWACYJNYM ROZWIĄZANIOM ENERGETYCZNYM PRAGNIEMY PAŃSTWA POINFORMOWAĆ, ŻE W 2018 ROKU JAKO JEDNI Z PIERWSZYCH W POLSCE WPROWADZILIŚMY DO NASZEJ OFERTY SAMOCHODY ELEKTRYCZNE. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDĄ PAŃSTWO MIĘDZY INNYMI TAKIE MARKI I MODELE SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH JAK TESLA, RENAULT ZOE, BMW I3, SMART FORTWO ELECTRIC DRIVE, NISSAN LEAF, HYUNDAI KONA, AUDI E-TRON.

ŻYCZYMY SPEŁNIENIA MARZEŃ…

str2

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW:

10 maja 2017
Wyczerpujące informacje miła obsługa udany zakup
Z całą pewnością polecam

20 lipca 2017
Polecam premium polska, kupiłam autko jest super!

14 lipca 2018
Profesjonalizm, rzetelność i wysoki poziom obsługi, polecam

17 maja 2018
Bardzo profesjonalnie. Polecam!

14 czerwca 2018
Profesjonalne podejście do klienta, zakup szybki i udany


KONTAKT:
PREMIUM POLSKA
PREMIUM POLSKA ELEKTRYCZNE

UL. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO / SZCZECIN

(OD UL. DĄBROWSKIEGO 38, BRAMA WJAZDOWA PRZY/ZA BIUROWCEM ORNAMENT)

Z UWAGI NA FAKT, IŻ OBIEKT PREMIUM POLSKA JEST NA TERENIE ZAMKNIĘTYM I STRZEŻONYM PRZED PRZYJAZDEM PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY.

ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU ORAZ ŚLEDZENIA NAS NA:

https://www.youtube.com/

http://www.premiumpolska.pl/

https://premiumpolska.otomoto.pl/

https://pl.pinterest.com/premiumpolska/

https://www.facebook.com/premiumpolska/

TEL: 602 76 09 09
EMAIL: sprzedaz@premiumpolska.pl

——————————————–
Prezentowana treść w serwisie premiumpolska.pl

Treść prezentowanych ogłoszeń ma charakter wyłącznie informacyjny, nie stanowi oferty sprzedaży w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego, serwis premiumpolska.pl, sprzedający oraz inne osoby/podmioty przekazujące czy umieszczające informacje na w/w serwisie nie odpowiadają za ewentualne błędy oraz nieaktualności ogłoszenia w przypadku wcześniejszej sprzedaży pojazdu lub usunięcia z serwisu premiumpolska.pl.

Podane w ogłoszeniach kwoty są jedynie cenami orientacyjnymi, mogą one ulec zmianie. Serwis premiumpolska.pl oraz jego kooperatorzy nie zawierają umów rezerwacyjnych czy też umów sprzedaży pojazdów na odległość.

Wiążące ustalenie ceny i wyposażenia pojazdu następują tylko i wyłącznie w pisemnej umowie jego sprzedaży na miejscu u sprzedawcy / właściciela.

Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie: logo, nazwy, zdjęć pojazdów oraz treści serwisu bez zgody autora i serwisu jest zabronione.

Szanowni Państwo, jeśli mielibyście jakiekolwiek pytania lub uwagi dotyczące prezentowanych treści w serwisie premiumpolska.pl, prosimy o kontakt na adres e-mail: sprzedaz@premiumpolska.pl

——————————————–
SAMOCHODY NA SPRZEDAŻ

AUTA JUŻ NIEAKTUALNE

KONTAKT

PINTEREST

STRONA GŁÓWNA

POLITYKA PRYWATNOŚCI COOKIES RODO

ZAPRASZAMY

Z uwagi na fakt, iż obiekt jest na terenie zamkniętym i strzeżonym, uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

*** *** ***

sprzedaz@premiumpolska.pl

ul. Jana Henryka Dąbrowskiego / Szczecin J.H. Dąbrowskiego 38

str1

Menu